...
Kobiecy Branding - Polish Your Brand - kobieca marka

Jestem brandstylistką kobiecych marek

i to ja stoję za marką Polish Your Brand

Historia Polish Your Brand zaczęła się od marzenia. Tuż po studiach zaczęłam pracować w międzynarodowych korporacjach. 
Odpowiadałam za koncepcje i wdrożenie największych projektów IT, głównie globalnych. To było spełnienie marzeń. Podróże, hotele, ciekawe życie.
Niby wszystko miałam, ale brakowało mi… sztuki. W dodatku coraz bardziej nie chciałam pracować dla kogoś.  Podczas jednej z podróży służbowych zatrzymałam się na lotnisku w Zurychu. Spokojnie popijałam latte macchiato i… zrozumiałam wyraźnie: “Chcę mieć własną firmę. I chcę, tak jak Alfons Mucha, łączyć sztukę z reklamą”. Nadal pracowałam na etacie w kolejnych korporacjach, ale to marzenie nie mijało. 

Podjęłam decyzję.

Systematycznie przygotowywałam się do przejścia z etatu na własną działalność, w której będę wspierać kobiece marki. Szkoliłam się z projektowania i strategii brandingowych. Zdobyłam pierwsze zlecenia na projektowanie stron i opracowanie brandingu. Z czasem okazało się, że projektowanie stron to za mało. 

 

Kobiecy branding zaprojektowany od podstaw

Polish Your Brand powstał trochę z buntu i z mojej niezgody na chaos wizerunkowy i słabo zaprojektowane “brandingi z Canvy”.
Chciałam dać kobiecom markom oryginalne projekty stron internetowych. Bez szablonów. Bez gotowców. Każda klientka ma swój unikalny styl i pomysł na biznes. I taki ma być ich branding!
Kiedy zleceń przybywało, szukałam kogoś, kto przejąłby czasochłonną część techniczną. W tym czasie ja mogłabym zająć się tym, co mnie najbardziej kręci: projektowaniem całej marki od strategii po identyfikację wizualną. 

I znalazłam kogoś genialnego. Chcę Ci przedstawić kobiety, dzięki którym rozwijam się, a praca staje się frajdą.

PYB nie jest już tylko moim projektem

Ewa

Znamy się 10 lat, ufam jej bezgranicznie i jestem mega wdzięczna, że razem pracujemy. Uwielbia rozkminiać technicznie zawiłości, dba o zaplecze strony internetowej, szybko znajdzie lepszą wtyczkę. A jak trzeba, rozwiąże krytyczne błędy. Razem omawiamy każdy projekt, rozdzielamy działania: ja design, Ewa IT! 

Jesteśmy #dreamteam.

330765861_557668112990409_495345011168950239_n
8B1A8866

Kasia

Artystka makijażu i Art Designer.
Nasz wspólny projekt – sesja Brand Art – to połączenie sztuki z biznesem w duchu art branding. Chcemy by nasze sesje przekazywały styl i misję biznesów, które tworzą nasze klientki. Będziemy łamać zasady. Tu nie będzie sztampy! Pięknie się z Kasią uzupełniamy. Ja jestem brand stylistka, Kasia potrafi wydobyć z człowieka piękno i tak je oprawić, że oczu nie można oderwać. Powoli, małymi krokami zaczynamy też współpracę z młodymi artystami, żeby ich wspierać i wprowadzać do biznesu. 

Plany

A gdyby tak mieć własną, butikową agencję brandingową? Realizować coraz ciekawsze i większe projekty? Organizować sesje, kampanie i dbać o cały wizerunek marki? Tak. Mam takie marzenie. Czy się spełni?
Ja nie czekam, ja już działam! Ale o tym napiszę za jakiś czas (i znowu będę zmieniać treść na tej stronie:))

Prywatnie

Mam męża, dwóch synów i psa Inkę.Uwielbiam kawę latte macchiato i sernik. Kocham przedwojenną Warszawę i stare, stylowe kamienice. 98% procent moim ubrań pochodzą z drugiej ręki. Lubię gwar kawiarni. Książki. Netflix i seriale z historią w tle. Pikniki. Mój mąż zakłada winnicę w Płocku, więc wkrótce będę pić swoje białe wino :). Przy tej okazji prowadzę konto na Instagramie @winnica_okiem_kobiety

Świata nie zmienię

… ale jedno konkretne życie mogę!
Są takie dziewczyny, ktore nie maja tyle szczęścia co my.
Są takie miejsca, gdzie podstawowa (!) edukacja jest luksusem.
Mam tak dużo. Mam czym się dzielić.
Odkąd poznałam projekt “Czesne dla Uczniaka” Fundacji Agandi, wiedziałam, że muszę dołączyć.  
Jestem przeszczęśliwa, bo jedna cudowna dziewczynka, Alice, ma teraz opłaconą szkołę i posiłki 🙂

 

2J8A0897 Polish Your Brand

Zobacz, co jest dla PYB ważne

BLISKOŚĆ

Twoja marka to część Ciebie. Chcę poznać Cię bliżej. Wypijemy kawę, opowiesz mi jakie są Twoje marzenia i plany zawodowe.

WSPÓŁTWORZENIE

Czuj się zaproszona do uczestniczenia w pracach. Twoja obecność i uważność zaowocują brandingiem, który będziesz z dumą pokazywać klientom.

WYSOKA KULTURA PRACY

Cenię relacje biznesowe oparte na wzajemnym zrozumieniu i uważności. Będę się wsłuchiwać w Twoje potrzeby i dopilnuję, żeby każdy element identyfikacji Twojej marki prowadził do wyznaczonego celu.

 

Uporządkuję identyfikację wizualną Twojej marki

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.