Kobiecy Branding - Polish Your Brand

Witaj, mam na imię Alicja

Jestem brand stylistką kobiecych marek
i to ja stoję za marką Polish Your Brand

Po studiach stałam przed wyborem: dział strategii w agencji reklamowej czy dział analizy biznesowej w Hewlett-Packard? Wybrałam to drugie. Odpowiadałam za koncepcje i wdrożenie w największych w Polsce projektach IT, również globalnych. Latałam po świecie, mieszkałam w ciekawych hotelach. Rozmawiałam w trzech językach. Często bywałam w Szwajcarii.

To było na lotnisku w Zurychu.

Popijałam latte macchiato i zrozumiałam, że mam wszystko, o czym marzyłam jako dziewięciolatka. Z jednym wyjątkiem: w tym, co robiłam, brakowało mi sztuki. Nie było piękna wizualnego. I do tego pracowałam w czyjejś firmie, a nie w swojej.

Właśnie wtedy podjęłam decyzję, że założę swoją firmę.

Zdecydowałam: to będzie firma, która rozwiązuje realne problemy i pomaga kobietom osiągnąć ich marzenia biznesowe. I chcę połączyć sztukę z technologią, tak jak Alfons Mucha łączył sztukę z reklamą.

Prywatnie

Uwielbiam kawę latte macchiato i sernik. Kocham przedwojenną Warszawę i stare, stylowe kamienice. Lubię gwar kawiarni. Książki. Netflix i seriale z historią w tle. Pikniki. Mój mąż zakłada winnicę w Płocku, więc wkrótce będę pić swoje białe wino :). Przy tej okazji prowadzę konto na Instagramie @winnica_okiem_kobiety

Zobacz, co jest dla mnie ważne

BLISKOŚĆ

Twoja marka to część Ciebie. Chcę poznać Cię bliżej. Wypijemy kawę, opowiesz mi jakie są Twoje marzenia i plany zawodowe.

WSPÓŁTWORZENIE

Czuj się zaproszona do uczestniczenia w pracach. Twoja obecność i uważność zaowocują brandingiem, który będziesz z dumą pokazywać klientom.

WYSOKA KULTURA PRACY

Cenię relacje biznesowe oparte na wzajemnym zrozumieniu i uważności. Będę się wsłuchiwać w Twoje potrzeby i dopilnuję, żeby każdy element identyfikacji Twojej marki prowadził do wyznaczonego celu.

 

Mój plan

Moim marzeniem jest prowadzenie własnej agencji kreatywnej, która będzie wspierać kobiecy biznes podczas całego procesu promocyjnego. Od stworzenia strategii, wykreowania wizerunku, z fotografią biznesową, aż po obsługę SoMe. Chcę wynajdywać perełki wśród kobiecych marek i je promować. W dalszych planach mam też organizowanie eventów dla moich Klientek. Chcę rozszerzać ideę networkingu, współpracy i partnerstwa w opozycji do polegania tylko na Social Mediach.

 

2J8A0897

Uporządkuję identyfikację wizualną Twojej marki