Polish Your Brand

polish your brand

moje portfolio

Rozpoczynając nowy projekt czuję się jakbym wyruszała ku niezwykłej przygodzie w wyborowym towarzystwie. W jej trakcie odkrywamy wspólnie nowe obszary, nowe cele, które często nie były widoczne na początku, dokonujemy zmian i poszukujemy ideału, po prostu inspirujemy się wzajemnie co daje siłę tworzenia. Poniżej kilka takich historii. Rozpiera mnie duma i radość, że jestem ich częścią.


MP-public affairs

Projekt wybitnie europejski i niezwykle kobiecy! Poznałam Polkę pracującą w samym sercu Zjednoczonej Europy, tam, gdzie wykuwają się ustawy regulujące funkcjonowanie wszystkich krajów naszej wspólnoty, prawdziwą ekspertkę, która wspiera polskich przedsiębiorców w bezpardonowej walce o uwzględnienie ich interesów w tej niezwykle skomplikowanej machinie jaką jest unijne prawo.

Już po pierwszej rozmowie wiedziałyśmy, że wizerunek musi wyróżniać Margaretę i że to ona osobiście jest twarzą marki. Żyjąc i pracując w Brukseli od lat jest z nią zżyta - z miejscem, ale i z ludźmi, stylem pracy i trybem życia. Ta znajomość europejskiej stolicy i meandrów tworzenia prawa powinna emanować ze strony WWW, szablonów prezentacji, papieru firmowego i wizytówek poprzez ich oprawę graficzną, logo, czcionki, kolorystykę i kompozycję zdjęć, aby odpowiednio oddziaływać na potencjalnych klientów Margarety. Naszym początkowym natchnieniem było słynne brukselskie Atomium.

Zdjęcia brandingowe idealnie dopasowane do stylistyki wykonała niezwykle utalentowana Agnieszka Kafel-Łozińska. Nie poznałyśmy się osobiście ale to nie przeszkodziło nam w udanej współpracy. Jestem pod ogromnym wrażeniem jak bardzo jej kunszt artystyczny podkreślił profesjonalizm stworzonego przez nas wizerunku. Dodam jeszcze, że sesja została wykonana w TIMESMORE, prestiżowej i niezwykle atrakcyjnej przestrzeni co-workingowej w Brukseli.

 
mistiqa beauty

Każda z nas potrzebuje chwili dla siebie - czasu w którym dbamy o swoje piękno i dobre samopoczucie. Każda z nas jest z konieczności trochę kosmetyczką i makijażystką więc wiele zabiegów robimy same, ale nic nie zastąpi kontaktu z prawdziwą ekspertką. I tak poznałam Anię - magister kosmetologii, dynamiczną właścicielkę salonu urody MistiQa Beauty, a teraz też moją guru w dziedzinie dbania o urodę.

Ania poświęca się swoim klientkom bez reszty, dzięki czemu jej usługi są wysoce cenione, ale to też oznacza, że czasu na oprawę kolorystyczną, materiały promocyjne i wizerunek zostaje już niewiele. Szczęśliwie wybór właściwego wizerunku wiąże się z osobowością, więc już po kilku rozmowach mogłam wyjść z propozycją. Wybrałam paletę chłodną, w typie zimy - elegancką i profesjonalną, a przed wszystkim rzetelną co spotkało się z ciepłym przyjęciem Ani i jej klientek. W takich tonacjach zaprojektowałam stronę WWW oraz materiały drukowane takie jak wizytówki, zaproszenia, karteczki do zapisywania terminów i papier firmowy oraz indywidualne plany zabiegów pielęgnacyjnych. Ania z własnej inicjatywy dopasowała wystrój wnętrz, aby pięknie współgrał z paletą wizerunkową jej marki co bardzo mnie wzruszyło. Do stworzenia oprawy graficznej użyłam zdjęć zarówno z portfolio Ani siostry, moich ale też zrobiłam użytek z legalnych źródeł darmowych, w ten sposób udało nam się uzyskać maksymalny efekt przy optymalnych kosztach.

napisz do mnie

jeśli jesteś zainteresowana bym Ci pomogła w brandingu dla Twej firmyi chciałabyś się dowiedzieć czegoś więcej - po prostu napisz lub zadzwoń: +48 507 97 47 96. Czekam:)

    Pisząc do mnie, przekazujesz mi swoje dane osobowe, które obiecuję będą wykorzystywane tylko po to by odpowiedzieć na Twoje pytanie bądź prośbę.