Polish Your Brand

jeśli masz pytania

to chętnie odpowiem

Zanim decydujesz na jakąś ofertę, jakąś usługę, masz wątpliwości, pytania. To jest naturalne i oczywiste. Dlatego poniżej przedstawiam najczęstsze pytania, które słyszę od klientów i takie, które pewnie pojawiają się w Twojej głowie. Mam nadzieję, że pomogą Ci one podjąć na Twoja ostateczną decyzję..i napiszesz wkrótce do mnie:)

a co jeśli..

pytanie 1: a co jeśli żaden pakiet mi nie pasuje? Na przykład nie chcę strony www a tylko wizualizację?

No i dobrze! Te pakiety są przykładowe. Dla osób, które już wiedzą co chcą i poszukują rozwiązań pakietowych. Jestem gorącą zwolenniczką dopasowywania ofert do realnych potrzeb. Dlatego jeśli nie jesteś pewna czego potrzebujesz – po prostu napisz, porozmawiamy i dostosujemy ofertę tak by pasowała idealnie do Ciebie. 

pytanie 2: ile trwa stworzenie strony www/wizualizacji?

To zależy od wielu czynników. Czy masz już tekst na stronę? Czy potrzebna Ci pomoc? Czy masz już zdjęcia? Czy masz już logo? Czy już wiesz co chcesz na nie mieć? Zanim zacznę „grzebać” w stronie lub zacząć pracować nad wizualizacją muszę na te wszystkie pytania mieć odpowiedź. A także wszystko zależy jak bardzo Ty jesteś dostępna.

pytanie 3: nie mam zdjęć, a nie chcę żadnych z darmowych źródeł. Pragnę by moja firma miała unikatowe zdjęcia. 

Wszystkie zdjęcia na mojej stronie (jeśli nie jest zaznaczone, że jest inaczej) robiłam sama więc jeśli Ci się podobają mogę też zrobić zdjęcia dla Ciebie. Jeśli jednak wolisz sesję z innymi fotografami pomogę ją zorganizować i ustalić co i jak by pasowała do wybranego stylu/brandingu.

pytanie 4: w czym robisz stronę www?

Pewnie Cię nie zaskoczę, pisząc, że robię strony www w słynnym WordPressie. Aczkolwiek nie stosuję gotowych szablonów. Wszystko robię od zera. Po prostu robię indywidualną stronę dla Ciebie. Moim celem jest, aby strona była idealnie dopasowana do Twojej firmy – do jej charakteru. Na sam koniec  nauczę Cię obsługiwać panel WordPressa albo ustalimy, że to ja będę się opiekować Twoją stroną. Tak jak Tobie wygodnie. 

pytanie 5: czy jesteś gotowa na rzeczy/projekty spoza oferty? Na przykład czy robisz sklep internetowy?

Jeśli to ma być wpasowane do stylizacji/strategii firmy i będzie integralną częścią Twojej strony www – to aż naturalne jest bym ją zrobiła, prawda? 🙂 Nie jest to jednak częścią żadnego pakietu i wymaga indywidualnej wyceny. 

pytanie 6: czy dostanę wszystkie materiały już na koniec?

Oczywiście. Wszystkie pliki, loga, grafikę – otrzymasz w formacie svg, pdf, jpg z różnym tłem oraz pgn. Dodatkowo otrzymasz ode mnie brand manual – czyli książkę w pdf z podsumowaniem jak „wygląda” Twoja firma. Taki podręcznik, który pomoże Ci w przyszłości tworzyć spójną komunikację z Twoimi klientami. 

napisz do mnie

jeśli jesteś zainteresowana bym Ci pomogła w brandingu dla Twej firmy
i chciałabyś się dowiedzieć czegoś więcej - po prostu napisz:)

    Pisząc do mnie, przekazujesz mi swoje dane osobowe, które obiecuję będą wykorzystywane tylko po to by odpowiedzieć na Twoje pytanie bądź prośbę.