...

Polish Your Brand

Kobieca marka osobista - Polish Your Brand

Marka osobista to bycie sobą

Co to jest marka osobista?

Twoja kobieca marka osobista to pokazanie siebie. To bycie sobą, po swojemu. Na swoich zasadach. To nie robienie co teraz jest modne, na fali (w tym temacie będę zawsze uparta).

Choć wiele osób może się ze mną nie zgodzić, pisząc: “Ala, ale tak być musi”. Kiedy to słyszę, aż się prosi powiedzieć, że musi..to…- już sama wiesz co dalej. 
Bycie sobą w biznesie to przesłanie swojej wiadomości w świat. SWOJEJ wiadomości. A nie takiej samej co wszyscy przesyłają. Jak będziesz robiła to co wszyscy, kreowała się jak wszyscy to będziesz wtedy oczywista. Nijaka. Taka jak inne.

Nie bądź nijaka – bądź sobą

Dlatego tak nie lubię szablonów, utartych schematów. I dlatego tak lubię tworzyć identyfikację wizualną na miarę. Tylko dla Ciebie.

Kobieca marka osobista - Polish Your Brand
Kobieca marka osobista – Polish Your Brand

Identyfikacja wizualna, która pokazuje Ciebie prawdziwą, autentyczną.

Tworząc identyfikację wizualną, przyglądam się każdej kresce na literze. Zastanawiam się czy to “g” lub “k” rzeczywiście pasuje do Ciebie. Czy pokazuje Twoje marzenia i Twoją troskę o innych, o której tak pisałaś podczas analizy marki?

Czy ten kolor to wywołuje uśmiech na twarzy, który zawsze u każdej osoby się pojawia jak z Tobą rozmawia? Czy to zdjęcie pokazuje Twoją pasję lub pokorę i szacunek, który masz dla swoich klientów?

Każdy element ma znaczenie. By zbudować Twoje przesłanie w świat.

A jeśli masz pytania lub pragniesz ze mną pokazać siebie prawdziwą, napisz do mnie. Na pewno odpowiem.

A jeśli chcesz poczytać więcej moich artykułów, zapraszam na swojego bloga lub na moje konto IG.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.